Príbeh Hemingu

Lovecká agentura Heming nevznikla shora jako byznys projekt, ale zdola, jako přirozené vyústění naší společné vášně k lovu. To, co zažíváme my, jsme chtěli zprostředkovat i dalším lovcům, kteří nemají čas a kapacity vybavit si podobné expedice sami. Naše dlouholeté zkušenosti z opačné strany jsme zkoncentrovali do přátelské lovecké agentury, která umožnuje komukoli, kdo má v srdci dobrodružství, objevovat a lovit. Přinášíme lovcům neobyčejné zážitky z neobyčejných míst ve všech koutech světa. Trofej na zdi je jen špička ledovce v moři. Pod jeho hladinou se ukrývá obrovský a velmi osobní příběh, bez něhož by to bylo jen torzo zvířete.

Roman

Roman

Myslivost mám v krvi po meči i po vřetenu. Jelikož jsem se už od pubertálních dob motal kolem lovu a cestování, jsem založil loveckou cestovní kancelář HEMING, která spojuje v sobě tyto mé dvě vášně. Jsem srdcem srnčíř, ale užívám si i africké safari či horskou lov, protože podle mě je svět jeden velký revír. Stačí otevřít mysl, přijmout lokální tradice a způsob lovu. Jsem hrdým otcem budoucího - nadějného myslivce, kterému se snažím předat základní hodnoty myslivosti - úctu k přírodě i lovené zvěře. Mám rád svůj čas a řídím se mottem Non omnia posummus omnes - Ne všichni zmůžeme vše

 

  • absolvoval výpravy v zemích: Kirgizstán, Slovinsko, Namibie, Kanada - Britská Kolumbie, Španělsko, Turecko, Česká republika, Švédsko
  • oblíbený revír: vysoko v horách bez GSM signálu
  • trofej na kterou jsem hrdý: té které se zmocnil klient mysliveckým způsobem a má z ní upřímnou radost

Peter

Peter

Vždy když stojím doma na dvoře a dívám se do dálky se mě manželka ptá: "no co, už tě volají?" Ano, volají. Vždy mě volali. Les a hory jsou součástí mého života a to už od útlého dětství. Vždy jsem byl trochu jiný. Zadívaný, zamyšlený. Jsem milující otec a manžel, milovník přírody, vášnivý myslivec a srdcem fotograf. Fotografie a video je moje vášeň, způsob jakým můžu vyprávět příběhy. Nejen ty moje ale i ty vaše, které přežijeme na našich společných loveckých výpravách.

 

  • absolvoval výpravy v zemích: Kirgizstán, Slovinsko, Namibie, Kanada, Španělsko, Česká republika, Mauricius
  • oblíbený revír: ten doma
  • trofej na kterou jsem hrdý: největší radost mi dělají ty, které jsou spojeny s mými přáteli ať už lidskými nebo mými čtyřnohými. Každá však bude navždy zapsána v mém mysliveckém srdci.