Príbeh Hemingu

Lovecká agentúra Heming nevznikla zhora ako biznis projekt, ale zdola, ako prirodzené vyústenie našej spoločnej vášne k lovu. To, čo zažívame my, sme chceli sprostredkovať aj ďalším lovcom, ktorí nemajú čas a kapacity vybaviť si podobné expedície sami. Naše dlhoročné skúsenosti z opačnej strany sme skoncentrovali do priateľskej loveckej agentúry, ktorá umožnuje komukoľvek, kto má v srdci dobrodružstvo, objavovať a loviť. Prinášame lovcom neobyčajné zážitky z neobyčajných miest vo všetkých kútoch sveta. Trofej na stene je len špička ľadovca v mori. Pod jeho hladinou sa ukrýva obrovský a veľmi osobný príbeh, bez ktorého by to bolo len torzo zvieraťa.

Roman

Roman

Poľovníctvo mám v krvi po meči aj po vretene. Keďže som sa už od pubertálnych čias motal okolo poľovačky a cestovania, som založil loveckú cestovnú kanceláriu HEMING, ktorá spája v sebe tieto moje dve vášne. Som srdcom srnčiar, ale užívam si aj africké safari či horskú poľovačku, lebo podľa mňa je svet jeden veľký revír. Stačí otvoriť mysel, prijať lokálne tradície a spôsob lovu. Som hrdým otcom budúceho - nádejného poľovníka, ktorému sa snažím odovzdať základné hodnoty poľovníctva - úctu k prírode aj lovenej zveri. Mám rád svoj čas a riadim sa mottom Non omnia posummus omnes - Nie všetci zmôžeme všetko

 

  • absolvoval výpravy v krajinách: Kyrgyzstan, Slovinsko, Namíbia, Kanada - Britská Kolumbia, Španielsko, Turecko, Česká republika, Švédsko
  • obľúbený revír: vysoko v horách bez GSM signálu
  • trofej na ktorú som hrdý: tej ktorej sa zmocnil klient poľovníckym spôsobom a má z nej úprimnú radosť

Peter

Peter

Vždy keď stojím doma na dvore a pozerám sa do diaľky sa ma manželka pýta: “ no čo, už ťa volajú?” Áno, volajú. Vždy ma volali. Les a hory sú súčasťou môjho života a to už od útleho detstva. Vždy som bol trochu iný. Zadívaný, zamyslený. Som milujúci otec a manžel, milovník prírody, vášnivý poľovník a srdcom fotograf. Fotografia a video je moja vášeň, spôsob akým môžem rozprávať príbehy. Nielen tie moje ale aj tie vaše, ktoré prežijeme na našich spoločných loveckých výpravách.

 

  • absolvoval výpravy v krajinách: Kyrgyzstan, Slovinsko, Namíbia, Kanada, Španielsko, Česká republika, Maurícius
  • obľúbený revír: ten doma
  • trofej na ktorú som hrdý: najväčšiu radosť mi robia tie, ktoré sú spojené s mojimi priateľmi či už ľudskými alebo mojimi štvornohými. Každá však bude navždy zapísaná v mojom poľovníckom srdci.